Saniye sonra Kapanacaktır

LOGOTEK TEKNOLOJİSİ Nedir ?

Logotek'in ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz.Yeni nesil teknoloji artık ülkemizde sizlerle. Birden fazla sektörde kullanılmak üzere üretilen logo etiketleri ister tekstil, ister cüzdan, canta vs gibi sektörlerde değerlendirebilirsiniz Logotek 3D arma teknolojisinin sunduğu sayısız yüzey ve renk kombinasyonları ile markaların ihtiyaç duyduğu sınırsız özgürlüğe kavuşabilmesi için dizayn edilmiş esnek yapıdaki armalarımız markalara olan ilgiliyi ön plana çıkaracaktır.


Güvenlik açısından hiçbir koşulda eşi benzeri yapılamayacak uluslararası patent ve lisansla korunan Logotek 3D arma teknolojimiz ile logolarınızdaki mikroskobik detayları dahi en ince ayrıntısına kadar yansıtabileceğiniz armalarınızla tasarımlarınız, markanıza yönelik kalite ve güven algısını pekiştirici nitelik kazanacaktır Logotek 3D amblemler markalarınızın kopyalanma riskini azaltırken ileri teknoloji ile yapılan armalarınızda boya sızma, karışma ve bulaşma gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşma riski tamamen ortadan kalkacaktır.


Logotek’in kullandığı 3D arma teknolojisinde PVC bulunmamaktadır. PVC uygulamaları reddeden endrüstrilerde dahi kullanılabilmektedir. Logotek yenilik demektir. Moda dünyasının en ünlü markalarının olduğu kadar özel ve resmi üniformaların da en kaliteli ve ayrıcalıklı teknolojisi konumundadır.

AVANTAJLARI Nelerdir ?

3D Tasarım

Logotek, tekonolijisi gereği tüm ürünlerinizi 3D olarak üretir.

En İnce Detaylar

LogoTek, logonuzun en ince detaylarını pürüzsüz bir şekilde üretebilir.

Uzun Ömürlü

Logotek ürünleri uzun süre dayanacak sağlamlıkta üretilmektedir.

Kolay Temizlenebilir

Maddenin özelliğinden dolayı su ile temasında herhangi bir bozulma göstermeyen LogoTek ürünlerini yıllarca kirlenmeden kullanabilirsiniz.

İlk Bakışta Fark Edilme

LogoTek ürünleri ile logonuzun fark edilme oranını çok daha arttıracaksınız. İçeriğindeki ince işçiliği ile logonuza dokunacak ve tasarımın gücünü hissedebilecekler.

Taklit Edilemez

Formulü uluslararası lisans anlaşmaları ile korunan logotek teknolojisinin taklit edilebilmesi mümkün değildir. Bu sayede ürünlerinizin orijinalliği her zaman garantide!.

KULLANIM ALANLARI Nerelerdir ?

Tekstil Ürünleri
Askeri ve Resmi Kurum Arma ve Logoları
Spor Kulüpleri Arma ve Logoları
Üniforma ve İş Elbiseleri
Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri
Okul Kıyafetleri Arma ve Logoları

UYGULAMA ALANLARI Nerelerdir ?

Kumaş Türevleri
Ahşap Yüzeyler
Deri Türevleri
Suni Deri
Kağıt Türevleri
PVC ve Plexiglass Yüzeyler